Polub
 • Górniak, Margaret, Cleo i inni wystąpili nad Wartą [GALERIA ZDJĘĆ]

  Koncerty na nadwarciańskich błoniach transmitowane były przez telewizyjną Jedynkę. Jednak kilkadziesiąt tysięcy gorzowian wolało przyjść nad Wartę i zobaczyć na żywo telewizyjne widowisko. Wszystko odbyło się dlatego, że Gorzów wygrał koncert w internetowym plebiscycie "Europa to my".

 • Mamy wielki koncert pełen gwiazd. My, czyli Europa

  Wprawdzie do końca lata jeszcze trzy tygodnie, ale w Gorzowie lato kończy się już w ten weekend. "Koniec Lata Party" - pod takim hasłem odbędzie się dziś koncert na nadwarciańskich błoniach, transmitowany przez telewizyjna "Jedynkę".

 • Szóstka wspaniałych z iskrą Bożą

  Wybrane do elitarnego kursu wokalnego młode śpiewaczki dały na koniec kursu w Drezdenku rewelacyjny koncert. Wszystko wskazuje, że kurs stanie się kolejnym, cyklicznym wydarzeniem muzycznym w Drezdenku. Młode, utalentowane śpiewaczki pracowały pod opieką mistrzów: Iwony Hossy i Jarosława Bręka.

 • Malarski spektakl z drzewem w roli głównej [ROZMOWA Z ARTYSTĄ]

  Projektów nowego muralu z okazji 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce było ponad 40. Wybrano jeden. Jego autor - Karol Zydor - zdradził nam, jak wygląda praca nad powstającym właśnie muralem na budynku Teatru Letniego