Polub
 • Wolf i Herbert na gorzowskich muralach [ZDJĘCIA]

  Gorzów wzbogacił się o dwa nowe murale. Jeden z nich upamiętnia pisarkę Christę Wolf, drugi Zbigniewa Herberta. Obie postacie silnie związane były z miastem.

 • Bluesowy wieczór w Art Cafe z Izbą i Raminiakiem

  Na wieczór z największymi przebojami Raya Charlesa w wykonaniu Jana "Izby" Izbińskiego zaprasza Art Cafe już w piątek 31 lipca.

 • Bardzo czarna komedia pod chmurką

  Ty razem MOS i MCK zapraszają do kina pod chmurką na film "Obywatel roku". Seans już w piątek 31 lipca na skwerze przy Nova Park.

 • Reggae Nad Wartą 2015. Zagrali: Skadyktator, Bethel, Maleo i Sango....

  W sobotę podczas festiwalu Reggae Nad Wartą mieliśmy okazję usłyszeć jak wiele jest różnych stylów kołyszącej muzyki. Drugi dzień zaprezentował nie tylko reggae, ale też ska, jazz i rocksteady grupy Skadyktator. Potem zagrała bardzo popularna (m.in. dzięki koncertom na Przystanku Woodstock) grupa Bethel. Następnie wystąpił jeden najważniejszych zespołów polskiego reggae - Maleo Reggae Rockers, którzy stali się już tradycją Reggae Nad Wartą. Na koniec kombinacja afrykańskiego folkloru z klimatem australijskim i słowiańskimi korzeniami, czyli zespół Sango. Zobaczcie galerię zdjęć z najstarszego w Polsce festiwalu muzyki reggae.